241

Italian painter of the XIX Century. Visiting. 29x17,5, oil on canvas., XIX Secolo

Olio su tela
29x17,5
Italian painter of the XIX Century. Visiting. 29x17,5, oil on canvas.
€ 350,00
Starting price
Unsold
Evaluate a similar item